Spájame čísla,
vytvárame hodnotu

Kľúč k úspešnému účtovníctvu.
Tu sa začína vaša cesta.


Čo ponúkame
headerImage

Spoznajte nás

headerImage

Náš tím

Náš tím tvoria kmeňoví zamestnanci, ale aj externí dodávatelia služieb, ktorí však pracujú spolu s kmeňovými zamestnancami v sídle našej spoločnosti. Tvoríme jednotný profesionálny, navzájom sa doplňujúci tím ľudí, ktorých práca baví.

Pravidelne absolvujeme odborné školenia, právnu podporu nám poskytujú právna kancelária a daňové poradenstvo externý daňový poradca. Všetci členovia tímu majú dlhoročné skúsenosti v obore a zaručujú profesionalitu, vysokúodbornosť a zodpovednosť každej vykonanej práce.

Aké služby ponúkame?

 • uctovnictvo

  Účtovníctvo


  Pozrieť viac

 • uctovnictvo

  Mzdové účtovníctvo, personalistika


  Pozrieť viac

 • uctovnictvo

  Založenie a podpora vašej obchodnej spoločnosti


  Pozrieť viac

Zaujali sme Vás?
Poďte s nami spolupracovať.

Zaujala Vás naša ponuka a služby? Sme pripravení pre vás prichystať riešenie presne podľa vašich potrieb. Kontaktujte nás ešte dnes a spoločne preskúmajme, ako môžeme podporiť váš biznis a priniesť mu novú úroveň efektívnosti a profesionality.

Kde nás nájdete?

Kontakt

Vaša spätná väzba je pre Nás veľmi dôležitá, a preto sme tu pre Vás. Kedykoľvek budete mať otázky alebo pripomienky, nebojte sa Nás kontaktovať a my sa vám budeme snažiť odpovedať čo najrýchlejšie.

Adresa

Ak by ste mali záujem o osobnú návštevu, moja adresa je tu pre vás. Príďte sa pozrieť do nášho útulného priestoru. V prípade, že si chcete vybaviť niečo osobne, neváhajte a navštívte Nás na nižšie uvedenej adrese. Teším sa na stretnutie!

Sídlo firmy

Pittsburgská 17, 010 01 Žilina

Kancelária

Sidónie Sakalovej 141/7, 014 01 Bytča